KatılımBankaOranlar  Teknik  Elektrik  Asansör  Vitrifiye  Mutfak  Pencere  Kapı  Seramik  Klima  Kombi  DışCephe  Parke 
İletişim

Sizi arayalım.

Odunluk Mahallesi Onat Sokak no:2/A 16265 Nilüfer Bursa

0 224 440 04 04

e-mail

0 532 336 72 40 - 0 533 388 48 89 - 0 539 591 87 07 - 0 532 139 30 40

RÜYA GİBİDEN FAZLASI . . . VE GERÇEK

PEŞİNDEN GİDİLECEK KADAR İSTEKLİ OLANLAR İÇİN RÜYALAR GERÇEK OLUR

FAZLA FAZLA LÜKS, FAZLA FAZLA KONFOR

KAPALI YÜZME HAVUZLARI

BÜTÜNSEL DEKORASYON KONSEPTİ

A PLUS YAPI MALZEMELERİ

A PLUS ANKASTRE ÜRÜNLER

CÖMERT VE KALİTELİ YAŞAM ALANLARI

SPA MERKEZİ VE FITNESS CLUB

8 BLOK - 80 YAŞAM ALANI

3 + 1 NORMAL , 4 + 1 DUBLEKS KAT PLANLARI

HER DAİREYE 2 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK VE DEPO

YALILAR GİBİ ALIMLI VE KARAKTERİSTİK

BOĞAZIN İKİ YAKASINA DİZİLMİŞ YALILAR GİBİ YÜKSELEN BONNEVİLLE MİHRAPLI, BURSA'NIN EN PRESTİJLİ LOKASYONUNDA HAYATA KALİTE KATMAK İÇİN TASARLANDI. ULUDAĞ'IN YAMAÇLARI, YÜZLERCE DÖNÜMLÜK MİHRAPLI PARK, PANORAMİK MANZARANIN AYRILMAZ PARÇALARI.

HEM HAYATIN İÇİNDE, HEM DE HAYATIN UÇSUZ BUCAKSIZ ÖZGÜRLÜĞÜNDE.

İHTİŞAMIN YENİ DOKUSU

HANİ MASALLARDA ANLATILAN SARAYLAR VARDIR. IŞIĞIN KORİDORLARINDA AKTIĞI, BAHÇELERİNDE YEŞİLİN ZÜMRÜT MİSALİ...

BONNEVİLLE MİHRAPLI, MASALLARDAN TOPLADIĞI İLHAMI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ. MİMARİ STİLİYLE, KAT PLANLARI VE SOSYAL ZENGİNLİĞİYLE BAMBAŞKA TATLARDA, YAŞAMA VE KONFORA ADANMIŞ ÖZEL BİR YAŞAM PROJESİ...

HAYAT BOYU YAŞANACAK HARİKA BİR RÜYA

MİHRAPLI PARKA CEPHELİ SON DERECE ÖZEL BİR LOKASYONDA YÜKSELEN BONNEVİLLE MİHRAPLI, 6.500 METREKAREYE ULAŞAN YEMYEŞİL ALANLARI, İHTİŞAMI VE KONFORU YAŞATAN SOSYAL TESİSLERİ, ÇOCUK OYUN ALANLARI, SPOR ÜNİTELERİYLE HAYATIN CÖMERTLİĞİNE ÖZGÜRLÜK VE FERAHLIK KATIYOR.

KUSURSUZ BİR EVİNİZ OLACAK

LÜKS STANDARTLARI, GENİŞ YAŞAM ALANLARIYLA YATIRIMINIZA DEĞER, HAYATINIZA KALİTE SUNACAK. RÜYANIZ VE DİLEĞİNİZ GERÇEK OLACAK.GÖKYÜZÜYLE DANS EDEN SALONLAR

TAVANI YÜKSEK VE HACMİ OLDUKÇA BÜYÜK SALONLARA SAHİP BONNEVİLLE MİHRAPLI, GÜN IŞIĞINA DOKUNAN, GENİŞ KANATLI CAMLARI, MEKANI DOĞALLIĞINDA YAŞANACAK AMBİYANSA KAVUŞTURUYOR. MODERNİZE EDİLMİŞ RUSTİK FORMU, BONNEVİLLE MİHRAPLI SALONLARINI BÜYÜLÜ BİR DÜNYAYA TAŞIYOR.

EN BÜYÜK SALTANAT HUZURUN DİNGİNLİĞİNDE GİZLİDİR.
YATAK ODALARI

GİYİNME ÜNİTESİ,FAZLASIYLA GENİŞ EBEVEYN BANYOSUYLA BONNEVİLLE MİHRAPLI'NIN YATAK ODALARI, HUZURUN EŞSİZ GÜZELLİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. HACMİN DERİNLİĞİ, HER KONSEPTTE DEKORASYONU DAHA UYGULANABİLİR KILIYOR.AİLENİN GENÇ ÜYELERİNE GENÇ ODALARI

AİLE OLMANIN KEYFİ, ONA ZENGİNLİK KATAN ÇOCUKLARLA TAT KAZANIYOR. BONNEVİLLE MİHRAPLI'DA İKİ ÇOCUK & GENÇ ODASI VAR. EN AZ EBEVEYN ODALARI KADAR KONFORLU VE GENİŞ. HACİMLERİ VE TAVAN YÜKSEKLİKLERİ AİLENİN GENÇ BİREYLERİNİN TÜM İSTEKLERİNE UYUMLU.

LEZZETİN EN GÜZEL HALİ MUTFAKLAR

BONNEVILLE MİHRAPLI'DA SADECE BÜYÜK DEĞİL, GÖZ ALICI MUTFAKLARA DA SAHİP OLACAKSINIZ. A PLUS MARKALARININ YAPI ÜRÜNLERİYLE DONATILMIŞ, DÜNYA MARKASI ANKASTRE ÜRÜNLERİYLE BENZERSİZ GÜZELİĞE ULAŞAN, HARİKULADE MUTFAKLAR.

LEZZET BURADA DAHA DAVETKÂR OLACAK.

ZARİF VE ARTİSTİK BANYOLAR

A PLUS MARKALARIN YAPI ÜRÜNLERİ KULLANILARAK, BÜTÜNSEL DEKORASYON KONSEPTİYLE TASARLANAN BONNEVILLE MİHRAPLI BANYOLARI, STARLARIN MALİKANELERİNDEN ESİNLENEREK TASARLANDI. ARMATÜRLERİ, ISLAK ZEMİNLERİ BAMBAŞKA STANDARTLARDA.

VIP MİSAFİRLERE ÖZEL ODALAR

BONNEVILLE MİHRAPLI'DAKİ KUSURSUZLUK ANLAYIŞI, MİSAFİR ODALARINDA DA KENDİNİ GÖSTERİYOR. GENİŞ KANATLI PENCERELERİYLE GÜN IŞIĞI YAŞAMIN İÇİNE GİRİYOR.

GENİŞ AÇILI MANZARASIYLA BALKONLAR

BURSA'NIN EN BÜYÜK KENT PARKLARINDAN BİRİ OLAN MİHRAPLI PARK VE ULUDAĞ'IN ZÜMRÜT YEŞİLİ YAMAÇLARI TAM KARŞINIZDA. ÖZGÜRCE YEMEK YİYEBİLİR, MİSAFİRLERİNİZLE KEYİFLİ ZAMANLARI GENİŞ BALKONLARINIZDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

DİKKAT EDİN! MARTILAR MİSAFİRİNİZ OLABİLİR...